Duyurular

Haber 1

İnstagram'da da bizi takip edebilir, @Cobanoglufidancilik kullanıcı adı ile bizi bulabilirsiniz.

Ziraat ve Peyzaj Teknikeri çalışma arkadaşları alınacaktır.

'Co2 yerine Oksijen üreten şirketlerden biri olduğumuz için gurur duyuyorum' (Pieter van den Berk)

Fiday Süs Bitkileri ve Fidancılık

Ödemiş FİDAY Süs Bitkileri ve Fidancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla Kasım 2010'da kurulmuş olan şirketimizin ortaklarının hepsi de süs bitkileri sektöründe üretici olarak yer almaktadır. Şirketimizi, süs bitkileri sektörünün temel ihtiyaçlarından biri olan sağlıklı pazarlamayı gerçekleştirmek amacıyla kurmuş bulunuyoruz. Önümüzdeki süreçte, şirket ortakları arasında üretim planlaması yapılması, üretim teknolojilerinin geliştirilmesi ve buna bağlı olarak üretim kalitesinin artırılması öncelikli şirket hedefleri içerisinde yer almaktadır.

Süs bitkileri üretimi için Ödemiş yöremizde önemli bir ekolojik avantajımız vardır. Bu sektörün üreticisi konumundaki diğer merkezlere nazaran bizleri daha avantajlı kılan bu durum, yöremiz üreticilerini bazen rehavete sürüklemekte, bu ekolojik desteğin gücüne güvenen üreticiler, sektörün gerektirdiklerini ne yazık ki şu anda yeterince yerine getirmemektedirler.

Üretim kalitesinin ve çeşitliliğin artırılması, üretim planlamasının yapılması ve aktif pazarlamanın gerçekleştirilmesi gibi konularda ilk adımı atan şirketimiz, önümüzdeki süreçte bölgedeki diğer üreticilere de model olmayı başaracaktır diye düşünmekteyiz. Bu sürecin tek elemanı olmadığımız bilinciyle, diğer üretici örgütlerinin de bu sürece katkısının bir an önce gerçekleşmesini diliyoruz.

http://www.fiday.com.tr