Duyurular

Haber 1

İnstagram'da da bizi takip edebilir, @Cobanoglufidancilik kullanıcı adı ile bizi bulabilirsiniz.

Ziraat ve Peyzaj Teknikeri çalışma arkadaşları alınacaktır.

'Co2 yerine Oksijen üreten şirketlerden biri olduğumuz için gurur duyuyorum' (Pieter van den Berk)

Çobanoğlu Çiçekçilik Duyurular

  • Bu yıl 10. kez düzenlenen Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisine 2. Kez çözüm ortağımız Ödemiş Fiday Süs Bitkileri ile katılıyoruz. Sergimizi ve standımızı ziyaret eden katılımcı ve ziyaretçi firmalara teşekkürlerimizi sunarız. (30.10.2014)

Ödemiş Fiday Süs Bitkileri - Sergi 2014 03 Ödemiş Fiday Süs Bitkileri - Sergi 2014 02 Ödemiş Fiday Süs Bitkileri - Sergi 2014 01

  • 23 – 26 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan 10. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık sergisine çözüm ortağımız Ödemiş Fiday Süs Bitkileri ile katılıyoruz, davetlisiniz.
  • Canlılar için olmazsa olmaz diyebileceğimiz su kaynakları firmamız için de büyük önem taşımaktadır.
Firmamız azalan su kaynaklarını ve artan su ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak suyu daha verimli kullanmaya yönelik olan su toplama havuzunu faaliyete geçirdi. 600 tonluk su depolama alanı ve 100 tonluk geri dönüşüm suyu dinlendirme alanıyla birlikte toplamda 700 tonluk su depolama havuzunu kullanmaya başladı.
Firmamız bu sayede 100 dönümlük alanda yapılan sulamadan drene edilen suyu tekrar kullanıma sunarak su kaynaklarını daha az ve daha verimli kullanmayı hedeflemektedir. (02.08.2014)

Çobanoğlu Çiçekçilik - Havuz Çobanoğlu Çiçekçilik - Havuz

  • Ödemiş Kaymakamı Sayın Abdullah Dölek ve İlçe Tarım Müdürü Sayın İbrahim Altıntaş fidanlığımızı ziyaret ettiler. (22.10.2013)
Çobanoğlu Çiçekçilik - Ziyaret output IMG 9215 Çobanoğlu Çiçekçilik - Ziyaret output IMG 9228 Çobanoğlu Çiçekçilik - Ziyaret output IMG 9225

  • Ziraat mühendisi ve Peyzaj mimarı alınacaktır.
  • Web sitemizde bulunan yazılı ve görsel metinlerin bilgilendirilerek alınması etik değerler açısından daha uygun olacaktır.
  • Orman fidanlık şeflerinin teknik gezisinin bir bölümü fidanlığımızda gerçekleşti.

Çobanoğlu Çiçekçilik - Teknik GeziÇobanoğlu Çiçekçilik - Teknik Gezi